O NAS

Spółka Collection Link, administrator strony 1click2cash.pl, została powołana w celu obsługi klientów ubiegających się o pożyczki i kredyty za pośrednictwem platform internetowych. 

Dzięki działaniom afiliacyjnym oraz współpracy z największymi instytucjami finansowymi w Polsce jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni produkt do potrzeb i możliwości każdego klienta. 

Zatrudniamy osoby o najwyższych kompetencjach, posiadające wieloletnie doświadczenie w oferowaniu produktów bankowych. Dzięki tej wiedzy, możemy w sposób rzetelny i odpowiedzialny przeprowadzić każdego klienta przez proces wnioskowania o pożyczkę oraz podpisania umowy kredytowej. Wykorzystujemy technologie pozwalające na procesowanie wniosku online oraz wydawanie natychmiastowych decyzji kredytowych. Zapewniamy bezpieczeństwo transferu danych i ciągłość działania w sytuacjach krytycznych; działamy zgodnie z zaleceniami GIODO. 

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Collection Link Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie  (05-090), ul. Al. Hrabska 4. Państwa dane będą przetwarzane w celu podjęcia przez Collection Link Sp. z o.o. na Pana/Pani wniosek niezbędnych działań związanych z przygotowaniem oferty pożyczkowej, zawieraniem umów, a także w celach marketingowych, świadczenia usług drogą elektroniczną oraz analizy finansowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do ww. celu. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione innym podmiotom, w szczególności instytucjom pożyczkowym, na rzecz których Collection LinkSp. z o.o. świadczy usługę pośrednictwa kredytowego, w celu weryfikacji podanych przez Państwa danych oraz przygotowania oferty pożyczkowej, a także podmiotom uprawnionym do przetwarzania Państwa danych na podstawie przepisów prawa. W celu zmodyfikowania lub usunięcia danych prosimy o kontakt pod adresem mailowym: kontakt@collectionlink.pl

Aby uzyskać pożyczkę należy mieć
Ukończone 21 lat
Pesel
Telefon
Stały dochód
Wybierz rodzaj pożyczki
Wypełnij formularz
Otrzymaj pieniądze bez
wychodzenia z domu
Web Deweloper wizua.pl